סיגמא קארד | הדפסת כרטיסי פלסטיק | תוכנת מודעון לקוחות | חבילות SMS | ייצור כרטיסי פלסטיק | ייצור כרטיסי מועדון | כרטיסי זיהוי | כרטיסים מגנטים

סיגמא קארד - אודות העסק

חברת סיגמא קארד הוקמה בשנת 2011.

החברה מייצרת ומנפיקה מגוון רחב של כרטיסים מגנטיים וחכמים לשימושים רבים ומגוונים, כמו כן, החברה מספקת ציוד היקפי ופתרונות נלווים בתחומי הכרטיסים המגנטיים והכרטיסים החכמים.

החברה שלנו מציעה שירות הדפסת כרטיסי פלסטיק בעיצוב אישי בכמויות קטנות או גדולות , והשקפת עולמנו אומרת שככל שאתה משקיע במוצר אתה מראה הכל על העסק שלך . כל אחד מהכרטיסים שאנחנו מייצרים , מעוצב בשיטה הכי גבוהה בכדי לתת ללקוח את מקסימום תועלת ושיווק .

היכולת  שלנו בעיצוב מתקדם ושיטת ייצור מתקדמת מאפשרים ללקוחות להזמין כמויות קטנות ועדיין יקבלו את אותה האיכות והערך ממנו נהנים לקוחות אחרים שרוכשים אלפי כרטיסים. אנו מציעים הנחות על הזמנות מרובות ואנחנו עובדים קשה כדי לעמוד במועדי ייצור הדוקים.

המראה הייחודי והאפקטיבי של הכרטיסים שלנו מאפשרים לך להתבדל בקלות משאר המתחרים שלך . הכרטיסים שלנו מיוחדים באיכותם הגבוהה וישמשו אותך לכל מטרה שתרצה , ואנחנו נדאג שתקבל את הכרטיס המושלם עבור העסק שלך.

סיגמא קארד - החברה להדפסת כרטיסי פלסטיק

חברת סיגמא קארד הנה חברה שמייצרת ומנפיקה מגוון רחב של כרטיסים מגנטיים וחכמים לשימושים רבים ומגוונים, כמו כן סיגמא קארד מספקת ציוד היקפי ופתרונות נלווים בתחומי הכרטיסים מגנטיים והכרטיסים החכמים. סיגמא קארד מציעה שירות הדפסת כרטיסי פלסטיק בעיצוב אישי בכמויות קטנות או גדולות, והשקפת עולמנו "אומרת שככל שאתה משקיע במוצר אתה מראה הכל על העסק שלך" . כל כרטיס מעוצב בשיטה הכי גבוהה בכדי לתת ללקוח את מקסימום תועלת ושיווק . כמו כן סיגמא קארד מתמחה בשיווק תוכנת מועדון לקוחות המותאמת לכל בית עסק וגם כן חבילות מסרונים SMS בקמויות קטנות או גדלות הכל בחברה אתח : קרטיס פלסטיק + תוכנת מועדון לקוחות + חבילות SMS . מידע נוסף אודות החברה
שלח הודעה
השאירו פרטים ונדאג שנציגי הלקוחות יחזרו אליכם בהקדם
כל הזכויות שמורות © 2013     סיגמא קארד - החברה להדפסת כרטיסי פלסטק מועדון לקוחות וחבילות SMS

סיגמא קארד החברה המובילה בהדפסת כרטיסי פלסטיק מועדון לקוחות כרטיסי ביקור